ahymaanshah6847 ahymaanshah6847
  • 11-11-2020
  • Mathematics
contestada

he product (33/4) x (2/11) gives the price of one kilogram of flour.
True of flse

Respuesta :

7002215649
7002215649 7002215649
  • 12-11-2020

Answer:

nope thx for the points tho

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

how were the native Americans different from the first americans?
During the California Gold Rush of the 1850s, some Americans in the eastern part of the United States reached California by sailing all the way around South Am
what does 3/5 equal to as a decimal
How did people survive before agriculture was discovered
The scientific notation of 2500?
A single tree produces about 2.6 x 10^2 lb of oxygen each year.The Amazon rainforest has about 3.9 x 10^11 trees.About how many pounds of oxygen are produced in
Simplify square root of 72
describe how a physical property, such as mass or texture, can change without causing a change in the substance.
simplify the expression w+14w-6w & 3a²+6a+2b²
where is science done