aleenamin2011 aleenamin2011
  • 10-11-2022
  • Mathematics
contestada

Nine lemons cost $4.
Use the table to determine how many lemons can be bought for $20
Lemons 9 18 27 36 ?
Cost $4 $8 $12 $16 $20

Respuesta :

Otras preguntas

369 2/7 as a improper fraction
what adds to 10 and multiplies to 11
producing a strong effect a. potent b. latent c. affect d. potential
Fritz atended band practice for 5/6 hour. Then he went home and practiced for 2/5 as long as band practice. Home many minutes did he practice at home?
What does it mean when someone's called a force of nature (definition)?
what is the difference between NMI and duiscretionary income
What is 2 1/4 x 3 2/5?
a/7+1/4=5/6 solve for a
Which customary unit would most likely be used to measure the length of a river and why
what elevation is Tajikistan and kyrgyzstan