castrocarmen1987cc castrocarmen1987cc
  • 13-02-2020
  • Mathematics
contestada

Sam bought 3 1/2 pounds of lunch meat for 14.00.

Respuesta :

brue05
brue05 brue05
  • 17-02-2020

Answer:

$4 per pound? soososososos

Answer Link

Otras preguntas

45% as s fraction in simplest form
What is 57% as a ratio?
What is the value of x in the equation 3x – y = 18, when y = 27?
724 rounded to the nearest ten
What were some of Solons great reforms in Athens
This should be as similar as possible to the real thing , what ?
a subject with at least two parts joined by and, or, or nor is
After how many drinks is one's ability to learn and recall new information compromised
by can buy an 8-pound bag of dog food for $ 7.40 or a 4-pound bag of the same dog food for $ 5.38 which ones better 2 buy
What is pi and can someone explain it because my head is so confused