cityababynatanah
cityababynatanah cityababynatanah
  • 11-09-2016
  • Mathematics
contestada

unit rate for 4 boxes for $6

Respuesta :

nobillionaireNobley
nobillionaireNobley nobillionaireNobley
  • 13-09-2016
Unit rate = $6/4 = $1.5 per box
Answer Link

Otras preguntas

The position of a place north or south of the equator is measured in ?
What is SADD? How has the organization changed since its founding?
accurate estimation of 96-38 a 45 b.50 c.55 d.60
Can some one help me with this how many kilograms is this ??? Really need help
Simplify the expression: In(e^5x).
Can some one help me with this Please help
The base of a lampshade is in the shape of a circle and has a diameter of 13 cm. What is the circumference, to the nearest tenth of an cm, of the base of th
What is three ratios equivalent to 18:4
For the given value of a , find - a and |a| 1. a = 10.2 2. a = - 14 a = 1 over 2 Anyone!? ;o help me !?
Can some one help me Please help