brainnerd69420 brainnerd69420
  • 10-11-2020
  • Mathematics
contestada

If you answer this fast I will award you 20 points.

If you answer this fast I will award you 20 points class=

Respuesta :

jayfrm45 jayfrm45
  • 10-11-2020
Hi this answer is 2.5+4.5
Answer Link
MakaylaConsalo
MakaylaConsalo MakaylaConsalo
  • 10-11-2020

Answer:

The peppers will cost 4.50 per pound

Step-by-step explanation:

multiply and simplify.(x - 4) (x^2 – 5x – 6)

I hope this was right. Have a great day!

Answer Link

Otras preguntas

what is the product of -3x^2y and (5xy^2+xy)?
Which of the following is NOT a part of the setting? A. TimeB. LocationC. MoodD. Sequence
Why do people go on pilgremages?
what is same about all myriapods
Please Help I Have a project due this week and I need help   !!!!!!!!!!!!!!!!!What was the Mayans surplus(large quantities)of food used for?
how did supporters view the storming of the bastille
what is the correct way to write this sentance ?The name of the ride—Killer Bees—as well as the graphicportrayal of bees attacking people and pets illustrated o
Why did the vinegar erupt when I put the baking soda ?
what is the correct way to write this sentance ?The name of the ride—Killer Bees—as well as the graphicportrayal of bees attacking people and pets illustrated o
131 is what percent 2,400,000?