laishac76 laishac76
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

Pleaseee help
I’m failing I just need one more answer

Pleaseee help Im failing I just need one more answer class=

Respuesta :

isaacf1890
isaacf1890 isaacf1890
  • 12-03-2021

Answer:

25.9

Step-by-step explanation:

37/10=3.7

3.7*7= 25.9

Answer Link

Otras preguntas

5 biscuits cost 40p altogether how much do 3 biscuits cost
Which is a better deal for a package of soap? a.) $5.75 for 14oz of soap b.) $5.50 for 13oz of soap c.) $3.45 for 3.5oz of soap d.) $ 5.25 for 12oz of soap
How does gatsbys behavior changed when nick comes back inside after leaving Gatsby and daisy alone
why is CCl4 classified as a non polar molecule?
Which of these statements is conditional? A) We should listen to the debate before voting on class president. B) Shouldn't we support Sheena instead of Bryan fo
at what speed do electromagnetic waves travel?
which 4 european countries had huge empires around the world
Which is the smallest social class in Mexico? poor middle rich
How much of the United States female population works outside of the home?
How did Manifest Destiny influence sectionalism?