HEYYOU144
HEYYOU144 HEYYOU144
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need the answer ASAP (plz dont give me helpless answer

I need the answer ASAP plz dont give me helpless answer class=

Respuesta :

rja87uxpkt rja87uxpkt
  • 12-03-2021
hey robby! the answer would be 2.1
Answer Link
Bxbyusrah
Bxbyusrah Bxbyusrah
  • 12-03-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Each gallon cost $2.1, so to find the cost of how many gallon you buy you multiply g by 2.1

Answer Link

Otras preguntas

In the diagram, rectangle ABCD is split in half by . What is the value of tan x? ~
Landforms in the northwest region of the United States
two basic properties of the solid phase are
From what country did the United States purchase Alaska? A. Great Britain B. Russia C. France D. Spain
what is the HCF of 14 and 21?
The __________ is charged with enforcing federal trade laws and promoting jobs and business opportunities in the US. a. Department of Commerce b. Department of
Some settlers were unhappy because they were forbidden from owning A.land B.slaves C.cotton D.tobacco
What is the verb in the sentence? printing commands are listed in the beginning pages
A girl is snorkeling 1meter below sea level and then dives down another 0.5 meters. How far below sea level is the girl?
A branch of mathematics that uses variables