zacarajohnson
zacarajohnson zacarajohnson
  • 11-11-2021
  • History
contestada

Bob bought the 24 fish for $51.36

Respuesta :

TemperatureBig
TemperatureBig TemperatureBig
  • 11-11-2021

Answer:

the unit price for one fish is 2.14 dollars

With one dollars u can buy arounf 1/2 a fish

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Can someone please help me
d to the power of 2 = 61
how would a drug that increases sensitivity of cells to insulin help restore blood glucose homeostasis? ​
Errors in the programming language Python can be broadly classified into two types, syntax errors, and logical errors. When writing a program the first time, th
Which answer shows 9x10^-5 written in standard form
This is for IXL The floor of a round hut has a radius of 2 yards. What is the floor's area? Use 3.14 for ​.
answer only. Thanks​
What is a strip of sculptured figures in low relief called?
1- Using the vocabulary you learned this week, describe 2 of your friends in French. Use at least 5 different adjectives. Record your answers. You may want to s
dilation of 1.5 about the origin