OGMack
OGMack OGMack
  • 10-02-2017
  • Mathematics
contestada

Oatmeal cost 1.73 per pound how much would 2.6 pounds cost

Respuesta :

Nabeelpu Nabeelpu
  • 10-02-2017
cost 1.73 per pound 
find 
how much would 2.6 pounds cost
2.6×1.73
=4.498

Answer Link

Otras preguntas

Create a linear function f(x), whose graph has the given slope that meets the given condition. Slope of 7,f(7)=1. The equation of the line is y=?
170000 in scientific notation
how were the native Americans different from the first americans?
The ratio of the area of an equilateral triangle, in square inches, to its perimeter, in inches, is
what is 600,000,80,000,10 in standard form
what is 600,000,80,000,10 in standard form
what does 3/5 equal to as a decimal
If tim spends 1/3 each weekday sleeping and about 7/24 each weekday in school what fraction of a weekday does Tim spend either sleeping or in school
american colonists were unlike people in most colonies and nations because of what reason?
How to write 65 trillion