kayleebelt
kayleebelt kayleebelt
  • 10-11-2017
  • Mathematics
contestada

GEOMETRY HELP!! I’m stuck on this problem and I’m confused on how to solve it

Respuesta :

yoismedawg yoismedawg
  • 10-11-2017
were the problem? i don’t see it.
Answer Link
Аноним Аноним
  • 10-11-2017
You forgot to add the question in, edit it an add the questions.
Answer Link

Otras preguntas

Which type of fossils is found only rarely? bones tracks teeth complete skeletons
who delegate who officially proposed independence in congress
roses at a flower shop are sold in packages of 12. each package contains 4 red roses. how many red roses will you get if you buy 60 roses?
why are judaism Christianity and Islam called Western religions
Each floor of a hotel has r rooms. On 8 floors, there are a total of 256 rooms. Write an equation to represent this situation.
Katie invested $1200 at 8.5% interest. She earned $612 interest at the end of y years. What is the value of y? A. 18 B. 12 C. 6 D. 3 I think it is c
If 3 1/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost?
Which has a greater speed, a hawk that travels 600 meters in 60 seconds, or a tiny warbler that travels 60 meters in 5 seconds? Explain.
140 degrees decreased by 65%
How is it possible to find snow covered mountains in India along the equator? a. As topography decreases, temperature deceases. b. As elevation decreases, tempe