stefaniarviso stefaniarviso
  • 09-05-2024
  • Mathematics
contestada

What is the cost of 1 pound of apples ?

Respuesta :

addisonbarnes83 addisonbarnes83
  • 09-05-2024

Answer:$2 to $3 per lb

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

homo erectus was the first to travel outside of
Five students ran in their schools field day competition. Chris beat Allie by 7 yards but he was 2 yards behind Elena. Derrick finished 4 yards behind Allie but
if the area of a park is is exactly halfway between 2.4 and 2.5 acres, what is the area of the park?
Least to greatest 1.45 , 1 1/2, 1 1/3, 1.2
explain why 138 is divisible by 3
round 572 to the nearest ten and hundred
7,298,341 rounded to the nearest ten thousand
When using the technique of direct characterization, authors often use ____ to describe characters
What were the results of Columbus voyages across the Atlantic
What is the best order-of-magnitude estimate for 58,100? A.10^3 B.10^4 C.10^5 D.10^6